Lista produktów producenta Bagmaster

Bagmaster to czołowa marka plecaków szkolnych, tornistrów szkolnych oraz innych akcesoriów szkolnych takich jak piórniki czy worki na obuwie. Produkty Bagmaster zyskały stałe grono lojalnych klientów co zawdzieczają wysokiej jakości wykonania, praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniom oraz niebanalnym wyglądem zewnętrznym. Głównym celem projektantów Bagmaster są ponadto aspekty prozdrowotne, bezpieczeństwo ucznia na drodze.

Bagmaster to czołowa marka plecaków szkolnych, tornistrów szkolnych oraz innych akcesoriów szkolnych takich jak piórniki czy worki na obuwie. Produkty Bagmaster zyskały stałe grono lojalnych klientów co zawdzieczają wysokiej jakości wykonania, praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniom oraz niebanalnym wyglądem zewnętrznym. Głównym celem projektantów Bagmaster są ponadto aspekty prozdrowotne, bezpieczeństwo ucznia na drodze.


Plecaki szkolne oraz tornistry marki Bagmaster, zostały stworzone z uwzględnieniem parametrów anatomicznych dzieci i młodzieży. Dzięki regulacji ramiączka w górnej i w dolnej części szelek tornistry i plecaki Bagmaster mogą być dostosowane do zróżnicowanego wzrostu dziecka. Anatomicznie ukształtowane i usztywnione plecy oraz wyściełane szelki z pasami piersiowymi i pasami biodrowymi, zapobiegają przesuwaniu się plecaka podczas szybkiego przemieszczania się ucznia. Dlatego też ortropedzi zalecają plecaki i tornistry Bagmaster.

Więcej
na stronę
Wyświetlam 81 - 90 z 90 produktów
 • Plecak szkolny...
  295,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Trzykomorowy plecak młodzieżowy firmy Bagmaster czarny z różowymi kieszeniami w kratkę. Polecany szczególnie dla gimnazjalistów, licealistów oraz studentów jako plecak do szkoły, na wycieczki, czy jako plecak sportowy.

 • Superlekki plecak szkolny...
  265,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Bardzo lekki, trzykomorowy plecak młodzieżowy marki Bagmaster o pojemności aż 24 litrów. Idealnie sprawdzi się dla uczniów starszych klasach szkoły podstawowej, gimnazjalistów oraz dla licealistów - nie tylko jako plecak szkolny, ale również wycieczkowy lub sportowy. Produkt objęty trzyletnią gwarancją.

 • Plecak szkolny trzykomorowy...
  289,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Trzykomorowy plecak szkolny firmy Bagmaster z motywem koniów. Polecany szczególnie dla dziewczynek z klas 1-4 szkoły podstawowej.

 • Superlekki plecak szkolny...
  219,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Bardzo lekki, trzykomorowy plecak młodzieżowy marki Bagmaster o pojemności aż 23 litry. Idealnie sprawdzi się dla uczniów starszych klasach szkoły podstawowej oraz dla licealistów - nie tylko jako plecak szkolny, ale również wycieczkowy lub sportowy. Produkt objęty trzyletnią gwarancją.

 • Plecak szkolny...
  299,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Trzykomorowy plecak młodzieżowy firmy Bagmaster czarny z kieszeniami w niebieski wzór. Polecany szczególnie dla gimnazjalistów, licealistów oraz studentów jako plecak do szkoły, na wycieczki, czy jako plecak sportowy.

 • Plecak młodzieżowy...
  299,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Trzykomorowy plecak młodzieżowy firmy Bagmaster czarny z kieszeniami zielono-niebieski wzór. Polecany szczególnie dla gimnazjalistów, licealistów oraz studentów jako plecak do szkoły, na wycieczki, czy jako plecak sportowy.

 • Superlekki plecak szkolny...
  270,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Bardzo lekki, trzykomorowy plecak młodzieżowy marki Bagmaster o pojemności aż 35 litrów. Idealnie sprawdzi się dla uczniów starszych klasach szkoły podstawowej, gimnazjalistów oraz dla licealistów - nie tylko jako plecak szkolny, ale również sportowy. Posiada bardzo wiele schowków i kieszonek - idealny na wyjazdy i wycieczki. Produkt objęty dwuletnią...

 • Superlekki plecak szkolny...
  279,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Bardzo lekki, trzykomorowy plecak młodzieżowy marki Bagmaster o pojemności aż 24 litrów. Idealnie sprawdzi się dla uczniów starszych klasach szkoły podstawowej, licealistów oraz studentów- nie tylko jako plecak szkolny, ale również wycieczkowy lub sportowy. Produkt objęty dwuletnią gwarancją.

 • Plecak szkolny Bagmaster...
  289,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Czterokomorowy plecak szkolny firmy Bagmaster z motywem dronów. Polecany szczególnie dla uczniów z klas 2-6 szkoły podstawowej.

 • Lekki dwukomorowy plecak...
  279,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Dwukomorowy młodzieżowy plecak Bagmaster o pojemności 29 litrów. To świetna propozycja dla uczniów starszych klas podstawówki oraz licealistów. Znakomicie sprawdzi się nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dwuletnia gwarancja producenta to pewność, iż oferowany produkt posłuży przez bardzo długi czas.

Wyświetlam 81 - 90 z 90 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów