Producenci

Media społecznościowe

Na co zwrócić uwagę wybierając torbę podróżną?

Wybierając torbę podróżną powinniśmy zwrócić uwagę na kilka elementów. Po pierwsze objętość. Im dłuższy wyjazd tym oczywiście bardziej pojemna powinna być torba. Należy jednak pamietać, że duże torby nie mogą być zabrane na pokład samolotu. Ważne też żeby wewnętrzny system pasów zabezpieczających pozwalał na odpowiednią regulację pojemności w zależności od potrzeb.

Po drugie wygoda przenoszenia. Dbają o to: odpowiedni pasek oraz (opcjonalnie) dodatkowe kółka. Paski wykorzystywane do przenoszenia torby na ramieniu powinny być wyposażone w dodatkowy ochraniacz, dzięki czemu torba nie będzie się wbijać w ramię. Pasek powinien być regulowany, aby dopasować torbę podróżną do wzrostu posiadacza. Duże torby podróżne posiadają zwykle dodatkowe kółka, które bardzo ułatwiają ciągnięcie torby w przypadku dużego ciężaru.

Po trzecie dodatkowe kieszenie. Dodatkowe kieszenie bardzo ułatwiają odpowiednie segregowanie bagażu oraz dostępność do najwążniejszych rzeczy, np dokumentów czy butelki z piciem.

Wreszcie bezpieczeństwo. Niekiedy elementem wyposażenia torby jest dodatkowa kłódka czy też zamek szyfrowy.

Torba podróżna Travelite Style granatowa

83404-20

New product

Torba podróżna marki Travelite z prestiżowej kolekcji Style. Bardzo lekka i funkcjonalna. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych, dzięki czemu może zostać zabrana na pokład samolotu. Dostępna także w kolorze czarnym (patrz produkty powiązane).

More details

249,00 zł

- +

Producent: Travelite

 
Dodatkowy opis

Wyposażenie:

  • Torba dwukomorowa
  • Pierwsza komora bardzo obszerna, wyposażona dodatkowo w dwie kieszonki w tym jedna z siateczki. Komora zapinana na suwak.
  • Druga komora, węższa, wyposażona w dodatkową kieszeń, pasek z karabińczykiem na klucze oraz małe kieszonki na długopisy, dokumenty oraz telefon komórkowy. Komoraz zapinana na suwak
  • Torba wyposażona w regulowany pasek nośny.

Parametry techniczne:

Wymiary: 50x34x20 cm
Pojemność: 34 l
Materiał: Poliester 600x600D
Waga (kg): 1

Gwarancja producenta: 2 lata

Producent: Travelite

Travelite jest najbardziej rozpoznawalanym niemieckim producentem lekkiego, wytrzymałego i funkcjonalnego bagażu dla podróżnych. W ofercie Travelite znajdują się walizki, torby podróżne, plecaki, torby na laptopa, kuferki oraz garderoby podróżne. Bagaż Travelite charakteryzuje się ciekawym i zróżnicowanym wzornictwem i kolorystyką oraz bardzo solidnym wykonaniem potwierdzonym dwuletnią gwarancją. 

 
Podstawowe cechy
KolorGranatowy

Produkty powiązane

QR code