Producenci

Media społecznościowe

Walizki Travelite

Travelite to połączenie tradycyjnej niemieckiej solidności i funkcjonalności z niepowtarzalną kolorystyką i wzornictwem światowej klasy projektantów bagażu dla podróżnych. Niemiecka firma Travelite od lat jest uznawana za jednego z czołowych producentów oryginalnego, lekkiego, wytrzymałego, i bardzo funkcjonalnego bagażu podróżnego.

 

Dzięki Travelite każda podróż będzie dobrze przygotowana – walizki Travelite to nie tylko przestronność, ale również wygoda w ułożeniu rzeczy w obszernej komorze oraz funkcjonalne rozwiązania ułatwiające transport walizki (solidne kółka, wysuwana rączka) oraz zabezpieczenie jej zawartości (wysokiej klasy zamki szyfrowe).

 

Walizki firmy Travelite wykonane są wyłącznie z najlepszej jakości tworzyw m.in. ABS z powłoką z polikarbonatu. Wysoka jakość Travelite potwierdzana jest licznymi testami uderzeniowymi, którym poddawane są wszystkie istotne elementy bagażu (m.in. rączki, kółka, stelaż, oraz obudowy walizek). Firma Travelite na każdy ze swoich produktów udziela dwuletniej gwarancji.

Zestaw dla dziecka "Sowa", walizka + plecak

81770_10

New product

Zestaw małego podróżnika lub podróżniczki "Sowa" składający się z walizki oraz plecaka. Bardzo lekki i wygodny posiadający wszystkie cechy typowe dla bagażu dla dorosłych.

More details

215,20 zł

269,00 zł

Ten produkt nie jest obecnie dostępny

Producent: Travelite

 
Dodatkowy opis

Walizka

Wyposażona w wygodną wysuwaną rączkę z blokadą, uchwyt do przenoszenia oraz bardzo wygodny układ jezdny (składający się z 2 kółek oraz 2 stopek do wygodnego postawienia walizki w pionie). W środku walizka wyłożona zostałą podszewką oraz dodakowo wyposażona w pas zebezpieczający przed przesuwaniem się zawartości.

Paramatry techniczne:

Pojemność: 22 litry
Wymiary: 31 x 43 x 18 cm
Waga: 2,25 kg

 

Plecak

Wyposażony w wygodne regulowane szelki, oraz uchwyt do przenoszenia. W środku posiada zamykaną na suwak obszerną komorę główną oraz dwie keszenie. Na zewnątrz znajduje się dodatkowo mała kieszeń. Po zakończeniu wakacji plecak idealnie będzie się nadawał do szkoły

Paramatry techniczne:

Pojemność: 8 litrów
Wymiary: 25 x 30 x 12 cm
Waga: 0,35 kg

 
Podstawowe cechy
KolorCzerwony
Typ walizkiMiękkie
RozmiarDla dzieci

Produkty powiązane

QR code