Producenci

Media społecznościowe

Walizki Travelite

Travelite to połączenie tradycyjnej niemieckiej solidności i funkcjonalności z niepowtarzalną kolorystyką i wzornictwem światowej klasy projektantów bagażu dla podróżnych. Niemiecka firma Travelite od lat jest uznawana za jednego z czołowych producentów oryginalnego, lekkiego, wytrzymałego, i bardzo funkcjonalnego bagażu podróżnego.

 

Dzięki Travelite każda podróż będzie dobrze przygotowana – walizki Travelite to nie tylko przestronność, ale również wygoda w ułożeniu rzeczy w obszernej komorze oraz funkcjonalne rozwiązania ułatwiające transport walizki (solidne kółka, wysuwana rączka) oraz zabezpieczenie jej zawartości (wysokiej klasy zamki szyfrowe).

 

Walizki firmy Travelite wykonane są wyłącznie z najlepszej jakości tworzyw m.in. ABS z powłoką z polikarbonatu. Wysoka jakość Travelite potwierdzana jest licznymi testami uderzeniowymi, którym poddawane są wszystkie istotne elementy bagażu (m.in. rączki, kółka, stelaż, oraz obudowy walizek). Firma Travelite na każdy ze swoich produktów udziela dwuletniej gwarancji.

Duża walizka TRAVELITE na kółkach czarna

98489-01

New product

Bardzo duża czarna walizka Travelite. Lekka i wytrzymała. Wyposażona w dwie nóżki do pionowego postawienia walizki, dwa kółka, oraz wysuwaną aluminiową rączkę do ciągnięcia walizki. Z przodu dwie funkcjonalne kieszenie. W środku rozbudowany system wewnętrznych kieszeni ułatwiający ułożenie bagażu. Dostępna też w innych kolorach i rozmiarach oraz w zestawie z walizką średnią i małą i torbą podróżną

More details

231,20 zł

289,00 zł

Ten produkt nie jest obecnie dostępny

Producent: Travelite

 
Dodatkowy opis

Parametry techniczne:

Wymiary: 47 x 73 x 26 cm
Pojemność: 80 l
Materiał: Poliester
Waga: 4,6 kg

Wyposażenie:

Dwie kieszenie z przodu walizki, w tym jedna z organierem.
Wewnętrzny system pasów mocujących zabezpieczający przed przesuwaniem się bagażu.
3 wewnętrzne kieszenie ułatwiające ułożenie bagażu.
Kłódka z kluczykiem.
Wysuwana aluminiowa rączka (na rączce można zamocować torbę podróżną (jak na zdjęciu, torba dostępna do oddzielnego zakupu w naszym sklepie).
2 nóżki do pionowergo postawienia walizki.
2 kółka ułatwiające ciągnięcie walizki.
2 rączki (górna i boczna) do trzymania walizki w ręku.
5 nóżek z boku walizki do bezpiecznego postawienia walizki na dłuższym boku.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Travelite

Travelite jest najbardziej rozpoznawalanym niemieckim producentem lekkiego, wytrzymałego i funkcjonalnego bagażu dla podróżnych. W ofercie Travelite znajdują się walizki, torby podróżne, torby na laptopa, oraz garderoby podróżne. Walizki i torby podróżne Travelite charakteryzują się ciekawym i zróżnicowanym wzornictwem i kolorystyką oraz bardzo solidnym wykonaniem potwierdzonym dwuletnią gwarancją. 

 
Podstawowe cechy
KolorCzarny
Typ walizkiMiękkie
RozmiarDuże

Produkty powiązane

QR code