Lista produktów producenta Pierre Cardin

Pierre Cardin jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych światowych kreatorów mody. Znany jest przede wszystkim z awangardowego stylu oraz preferowania geometrycznych kształtów i motywów. Produkty marki Pierre Cardin to m.in. galanteria skórzana (portfele męskie i podtfele damskie, paski skórzane, etui na klucze, parasolki), wyróżniająca się niepowtarzalnym wzornictwem. Oferowane w naszym sklepie produkty Pierre Cardin wyprodukowane zostały wyłącznie z najwyższej jakości materiałów.

Portfele pierre cardin, paski pierre cardin, etui na klucze pierre cardin, parasolki pierre cardin

Więcej
Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów
  • Automatyczna parasolka damska...
    178,35 zł

    Automatyczna - otwierana i zamykana przyciskiem, parasolka Pierre Cardin. Czasza ozdobiona została koralikami imitującymi perły, co nadaje elegancji i niepowtarzalnego designu.

  • Ekskluzywna automatyczna...
    109,00 zł

    Ekskluzywny automatyczny parasol męski marki Pierre Cardin. Stelaż parasola wykonany został z najwyższej jakości aluminium w połączeniu z włóknem szklanym, zaś czasza z poliestru. Parasol wyposażony został w plastikową rączkę oraz pokrowiec. Charakterystyczne logo producenta na czaszy stanowi element ozdobny, a jednocześnie podkreśla wysoką klasę produktu.

Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów