Sklep walizkowo.pl powstał w roku 2007. Specjalizujemy się w sprzedaży bagażu dla podróżnych takich jak walizki, torby podróżne, plecaki, kosmetyczki, torby na laptopa oraz teczki. 

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie akcesoria renomowanych producentów, takich Puccini, Wittchen, VIP Collection czy Pierre Cardin, dzięki czemu macie Państwo gwarancję długotrwałego użytkowania.

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta. 

Serdecznie zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak też firmy i agencje reklamowe, dla których możemy zaoferować indywidualne warunki cenowe.

Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet pod adresem walizkowo.pl oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Mrówczej 243 lok 401 w Warszawie. Mieścimy się w przy stacji kolejowej Anin z bardzo dogodnym dojazdem kolejką ze stacji Warszawa Śródmieście oraz autobusami z centrum Warszawy (czas dojazdu z Centrum) około 15 minut. Proszę kliknąć na link z mapką dojazdową.

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22 7697727 lub 505 420060.

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Właścicielem sklepu walizkowo.pl jest Youtrendy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów