Miękkie walizki 

Walizki miękkie wykonane są poliestru, nylonu lub mieszanki tych materiałów. Walizki miękkie są zwykle lżejsze od walizek twardych oraz bardziej pakowne. Większość dużych i średnich walizek miękkich posiada dodatkową opcję poszerzenia objętości o około 20-25%. Walizki miękkie nie zapewniają tak dobrej ochrony przewożonego bagażu jak walizki twarde. Dlatego przedmioty narażone na łatwe uszkodzenie, np szklane prezenty, powinny być ułożone w środku walizki, np pomiędzy ubraniami. Obecnie walizki miękkie stanowią około 30-40% sprzedawanych walizek. Korzystając z opcji filtrowania po lewej stronie możecie Państwo wybrać producenta, kolor oraz rozmiar walizki: duże, średnie, małe lub zestawy.

Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów
 • 144,00 zł 180,00 zł

  Kabinowa walizka marki Puccini w kolorze czerwonym, typ miękki, dwa kółka, dwie nóżki, teleskopowa rączka, pojemność 27 litrów

 • 135,20 zł 169,00 zł
  Reduced price!
  Chwilowo niedostępny

  Małą kabinowa walizka Travelite Portofino w kolorze czerwonym. Dzięki niewielkim rozmiarom może zostać zabrana na pokład samolotu. Lekka i wytrzymała. Wyposażona w dwie nóżki do pionowego postawienia walizki, dwa kółka, oraz wysuwaną rączkę do łatwego ciągnięcia walizki. Dostępna również w innych kolorach oraz w zestawie z walizką dużą i średnią.

 • 135,20 zł 169,00 zł
  Reduced price!

  Małą kabinowa walizka Travelite Portofino w kolorze fioletowym. Dzięki niewielkim rozmiarom może zostać zabrana na pokład samolotu. Lekka i wytrzymała. Wyposażona w dwie nóżki do pionowego postawienia walizki, dwa kółka, oraz wysuwaną rączkę do łatwego ciągnięcia walizki. Dostępna również w innych kolorach oraz w zestawie z walizką dużą i średnią.

 • 269,00 zł 429,00 zł

  Duża walizka marki Puccini w kolorze granatowym, typ miękki, dwa kółka, dwie nóżki, teleskopowa rączka, pojemność 68 litrów

Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów