Filtrowanie

Włączone filtry:

  Producenci

  Media społecznościowe

  Walizki Wittchen

  Firma Wittchen to obecny lider na rynku galanterii skórzanej, wykonywanej z dbałością o każdy szczegół. Wittchen może pochwalić się jednak nie tylko produktami ze skóry, ale również bardzo dobrej jakości walizkami oraz parasolkami.

  Walizki firmy Wittchen powstają z najlepszej klasy materiałów, wykorzystywanych do produkcji bagażu. Są to między innymi poliester, polikarbonat oraz materiał ABS - materiały bardzo wytrzymałe, ale przy tym lekkie, co ważne podczas wyboru odpowiedniego bagażu. Walizki te wyróżnia nie tylko oryginalna faktura, ale również szereg praktycznych rozwiązań technicznych np. zamek TSA, który w razie potrzeby pozwoli na bezpieczne otwarcie walizki przez uprawnionego do tego służby, np. na lotnisku.

  Firma Wittchen udziela na swoje produkty minimum dwuletniej gwarancji - gwarancję naprawy lub wymiany na inny produkt. Każda walizka jest inna - walizki miękkie, mają możliwość poszerzenia pojemności, a walizki twarde zapewniają lepszą ochronę bagażu. To wszystko składa się na potwierdzoną wieloma certyfikatami jakość produktów.

  Walizki Wittchen 

  Walizki Wittchen

  Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów
  Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów

  QR code

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów