Producenci

Media społecznościowe

Walizki Wittchen

Firma Wittchen to obecny lider na rynku galanterii skórzanej, wykonywanej z dbałością o każdy szczegół. Wittchen może pochwalić się jednak nie tylko produktami ze skóry, ale również bardzo dobrej jakości walizkami oraz parasolkami.

Walizki firmy Wittchen powstają z najlepszej klasy materiałów, wykorzystywanych do produkcji bagażu. Są to między innymi poliester, polikarbonat oraz materiał ABS - materiały bardzo wytrzymałe, ale przy tym lekkie, co ważne podczas wyboru odpowiedniego bagażu. Walizki te wyróżnia nie tylko oryginalna faktura, ale również szereg praktycznych rozwiązań technicznych np. zamek TSA, który w razie potrzeby pozwoli na bezpieczne otwarcie walizki przez uprawnionego do tego służby, np. na lotnisku.

Firma Wittchen udziela na swoje produkty minimum dwuletniej gwarancji - gwarancję naprawy lub wymiany na inny produkt. Każda walizka jest inna - walizki miękkie, mają możliwość poszerzenia pojemności, a walizki twarde zapewniają lepszą ochronę bagażu. To wszystko składa się na potwierdzoną wieloma certyfikatami jakość produktów.

Walizki Wittchen 

Walizki Wittchen

There are no products in this category

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów