Zestawy walizek 

W tej kategorii oferujemy zestawy walizek, najczęściej składające się z trzech walizek: dużej, średniej oraz małej. Czasami elementem zestawu jest dodatkowo kuferek przeznaczony na kosmetyki. Korzystając z opcji filtrowania po lewej stronie możecie Państwo wybrać producenta, kolor oraz typ walizek: miękki lub twardy. Walizki twarde są bardziej wytrzymałe i zapewniają lepszą ochronę bagażu. Są jednak cięższe niż walizki miękkie. Walizki miękkie są lżejsze od walizek twardych. Większość z nich posiada także opcję poszerzenia pojemności o około 20%. Zapewniają jednak słabszą ochronę bagażu narażonego na łatwe uszkodzenie, np przedmiotów ze szkła.

Wyświetlam 1 - 3 z 3 produktów
  • 735,30 zł 817,00 zł

    NOWOŚĆ 2014. Zestaw 3 walizek ABS02 Puccini w kolorze złotym. Kupując w zestawie zamiast pojedyńczo kupujesz znacznie taniej i nie ponosisz kosztów wysyłki W skład zestawu wchodzą (kliknij w link w celu poznania szczegołów): Walizka duża o pojemności 110 litrów Walizka średnia o pojemności 70 litrów Walizka mała o pojemności 33,5 litra (cabin size)

  • 810,90 zł 901,00 zł

    Zestaw 3 walizek ABS01 Puccini w kolorze czarnym. Wszystkie walizki w zestawie wyposażone są w cztery obrotowe kółka, zamki TSA, oraz teleskopowe rączki. Bardzo wygodne w przechowywaniu - walizki wchodzą jedna w drugą na zasadzie bab matrioszek, dzięki czemu zajmują tylko tele miejsca co największa walizka. 

  • 810,90 zł 901,00 zł

    Zestaw 3 walizek ABS01 Puccini w kolorze fioletowym. Wszystkie walizki w zestawie wyposażone są w cztery obrotowe kółka, zamki TSA, oraz teleskopowe rączki. Bardzo wygodne w przechowywaniu - walizki wchodzą jedna w drugą na zasadzie bab matrioszek, dzięki czemu zajmują tylko tele miejsca co największa walizka.

Wyświetlam 1 - 3 z 3 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów