Producenci

Media społecznościowe

Na co zwrócić uwagę wybierając torbę podróżną?

Wybierając torbę podróżną powinniśmy zwrócić uwagę na kilka elementów. Po pierwsze objętość. Im dłuższy wyjazd tym oczywiście bardziej pojemna powinna być torba. Należy jednak pamietać, że duże torby nie mogą być zabrane na pokład samolotu. Ważne też żeby wewnętrzny system pasów zabezpieczających pozwalał na odpowiednią regulację pojemności w zależności od potrzeb.

Po drugie wygoda przenoszenia. Dbają o to: odpowiedni pasek oraz (opcjonalnie) dodatkowe kółka. Paski wykorzystywane do przenoszenia torby na ramieniu powinny być wyposażone w dodatkowy ochraniacz, dzięki czemu torba nie będzie się wbijać w ramię. Pasek powinien być regulowany, aby dopasować torbę podróżną do wzrostu posiadacza. Duże torby podróżne posiadają zwykle dodatkowe kółka, które bardzo ułatwiają ciągnięcie torby w przypadku dużego ciężaru.

Po trzecie dodatkowe kieszenie. Dodatkowe kieszenie bardzo ułatwiają odpowiednie segregowanie bagażu oraz dostępność do najwążniejszych rzeczy, np dokumentów czy butelki z piciem.

Wreszcie bezpieczeństwo. Niekiedy elementem wyposażenia torby jest dodatkowa kłódka czy też zamek szyfrowy.

Torby podróżne 

Torby podróżne

Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów
 • Torba podróżna Travelite czarna
  125,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Torba podróżna niemieckiej marki Travelite w kolorze czarnym. Bardzo lekka i funkcjonalna. Wyposażoną w dużą komorę główną mniejszą komorę dodatkową oraz dwie kieszenie. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych, dzięki czemu może zostać zabrana na pokład samolotu. Dostępna także w kolorze czerwonym oraz granatowym (patrz produkty...

 • Torba podróżna...
  129,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Torba podróżna niemieckiej marki Travelite. Kolor antracyt (szary) z zielonymi dodatkami. Bardzo lekka i funkcjonalna. Wyposażona w dużą komorę główną, komorę dodatkową oraz kieszeń z funkcjonalnym organizerem. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych. Dostępna także w innych kolorach (patrz produkty powiązane).

Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów